Strona: Katedra Urbanistyki i Architektury

Aktualności

23 Cze

Wyróżnienie w konkursie dla studenta Jakuba Kurkarewicza

23-06-2026 r.
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Studenckim „Przestrzeń dla wszystkich” dyplomowej pracy inżynierskiej pt. ZESPÓŁ BUDYNKÓW COLIVING’OWYCH W RZESZOWIE, aut. Jakub Kurkarewicz, prom. dr J. Dudek
15 Cze

Umowa o współpracy z firmą Greinplast Sp. z o.o.

15-06-2026 r.
Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik podpisał umowę o współpracy z firmą Greinplast Sp. z o.o. reprezentowaną przez Łukasza Zielińskiego.
 
11 Cze

Nagroda w konkursie dla studenta Marcina Ziobro

11-06-2026 r.
I nagroda w konkursie „Potencjał rozwojowy przestrzeni województwa podkarpackiego" pracy magisterskiej ŚRÓDMIEJSKI PIERŚCIEŃ ZIELENI RZESZOWA. Autor: inż. Marcin Ziobro, promotor: dr Joanna Dudek.
07 Cze

Wykład Roberta Koniecznego z serii „Droga do zawodu”! Uwaga: zmiana terminu

07-06-2026 r.
Miesięcznik Architektura & Biznes oraz Katedra Urbanistyki i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza serdecznie zapraszają na wykład autorski Roberta Koniecznego z KWK Promes
 
11 Maj

Zaproszenie do udziału w konkursie "Ikony Architektury"

11-05-2026 r.
Studenckie Koło Naukowe Immersja – Dostępna rzeczywistość zaprasza do udziału w konkursie „Ikony Architektury”.
29 Mar

Nagrody rektora dla pracowników KUA

29-03-2026 r.
10 grudnia 2025 roku zostały wręczone nagrody rektora Politechniki Rzeszowskiej nauczycielom akademickim za osiągnięcia uzyskane w 2024 roku. Z KUA zostało wyróżnionych trzech pracowników.
 
26 Mar

Wernisaż wystawy „Architektura Jarosławia”

26-03-2026 r.
Dnia 21 stycznia 2026 r. miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej „Architektura Jarosławia” organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Architektury Miejsc Społecznych i opiekuna Koła A
26 Sty

Wyjazd naukowo-dydaktyczny Koła Naukowego Architektury Miejsc Społecznych do...

26-01-2026 r.
Członkowie Koła Naukowego Architektury Miejsc Społecznych Politechniki Rzeszowskiej wraz z opiekunem p. dr inż. arch. Beatą Walicką-Góral (KUA), wzięli udział w wyjeździe naukowym do Krakowa.
 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.